Lista pracowników - stanowiska służbowe

Drukuj E-mail Odsłony: 15333

Burmistrz
Krzysztof Jadczak
Tel. 24 267-41-50
Pokój nr 100

Sekretarz Gminy
Joanna Stańczak
Tel. 24 267-41-52
 Pokój nr 100

Skarbnik Gminy
Aleksandra Kłys
Tel. 24 267-41-53
Pokój nr 103


Referat Spraw Obywatelskich

Kierownik USC
Kierownik Referatu Spraw Obywatelskich

Wanda Żabka - Nowicka
Tel. 24 267-41-67
Pokój nr 6

Z-ca Kierownika USC, Inspektor ds. Dowodów Osobistych
Marzena Szalińska
Tel. 24 267-41-75
Pokój nr 7

Referent ds. USC, Ewidencji Ludności, Dowodów Osobistych, Obrony Cywilnej i Zarządzania Kryzysowego
Ewelina Rzepecka-Robak
Tel. 24 267-41-75
Pokój nr 7

 


Referat Finansowy [FN]

Kierownik Referatu Finansowego
Joanna Majczak
Tel. 24 267-41-56
Pokój nr 106

Podinspektor ds. Podatków i Opłat
Joanna Król
Tel. 24 267-41-59
Pokój nr 8

Inspektor ds. Podatków i Opłat
Krystyna Zielak
Tel. 24 267-41-59
Pokój nr 8

Inspektor ds. Księgowości Podatkowej
Barbara Ziemba
Tel. 24 267-41-58
Pokój nr 8

Inspektor ds. Księgowości Budżetowej
Monika Zielak
Tel. 24 267-41-69
Pokój nr 1

Inspektor ds. Księgowości Budżetowej i Jednostek Podległych
Aneta Więckiewicz
Tel. 24 267-41-57
Pokój nr 106

Inspektor ds. Księgowości Budżetowej
Iwona Gałecka
Tel. 24 267-41-54
Pokój nr 105

Inspektor ds. Księgowości Budżetowej
Marta Mierzejewska-Krac
Tel. 24 267-41-53
Pokój nr 103

Inspektor ds. Księgowości Budżetowej
Monika Depner
Tel. 24 267-41-69
Pokój nr 1

Referent ds. Księgowości Budżetowej
Martyna Matuszewska
Tel. 24 267-41-54
Pokój nr 105

Inspektor ds. Wynagrodzeń Pracowniczych
Krystyna Skonieczna
Tel. 24 267-41-56
Pokój nr 106

Referent ds. Wynagrodzeń Pracowniczych
Agnieszka Karbaszewska
Tel. 24 267-41-56
Pokój nr 106

Inspektor ds. Obsługi Kasy
Magdalena Wieczorek
Tel. 24 267-41-69
Pokój nr 1


Referat ds. Inwestycji Gospodarki Komunalnej i Gospodarki Gruntami [GK]

Kierownik Referatu Inwestycji Gospodarki Komunalnej i Gospodarki Gruntami
Piotr Kwiatkowski
Tel. 24 267-41-61
Pokój nr 2

Inspektor ds. Gospodarki Gruntami
-WAKAT-

Inspektor ds. Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej
Urszula Lemanowicz
Tel. 24 267-41-65
Pokój nr 2

Inspektor ds. Gospodarki Odpadami
Monika Cichosz
Tel. 24 267-41-62
Pokój nr 2

Inspektor ds. Gospodarki Mieszkaniowej i Nadzoru Nad Realizowanymi Inwestycjami
Ewa Nowicka
Tel. 24 267-41-72
Pokój nr 5

Podinspektor ds. Budownictwa i Inwestycji Komunalnych
Monika Strześniewska
Tel. 24 267-41-61
Pokój nr 2

Podinspektor ds. Gospodarki Nieruchomościami
Arleta Goliszewska
Tel. 24 267-41-72
Pokój nr 5

Inspektor ds. Zamówień Publicznych
Arkadiusz Świerczyńki
Tel. 24 267-41-64
Pokój nr 4

Referent ds. Zamówień Publicznych
Koordynator ds. Dostępności

Dominika Lurie-Gapińska
Tel. 24 267-41-64
Pokój nr 4

Inspektor ds. Zamówień Publicznych
Paulina Skonieczna
Tel. 24 267-41-64
Pokój nr 4


Referat Organizacyjny [Or]

Inspektor ds. Działalności Gospodarczej
Inspektor Bezpieczeństwa i Higieny Pracy
Daniela Baranowska
Tel. 24 267-41-60
Pokój nr 101

Inspektor ds. Obsługi Sekretariatu
Dorota Gralewska
Tel. 24 267-41-50
Pokój nr 100

Inspektor ds. Obsługi Rady
Ewa Słupska
Tel. 24 267-41-60
Pokój nr 101

Referent ds. Obsługi Biura Podawczego
Emilia Kiełbasa
Tel. 24 267-41-69
Pokój nr 1

Pracownik Biurowy
Monika Bembenista-Sperber
Tel. 24 267-41-50
Pokój nr 100


Referat ds. Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych i Promocji [PF]

Kierownik ds. Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych i Promocji
Andrzej Świerzyński
Tel. 24 267-41-70
Pokój nr 3

Inspektor ds. Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych
Inspektor Ochrony Danych

Mariola Świerzyńska
Tel. 24 267-41-70
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Pokój nr 3

Inspektor ds. Organizacji Pozarządowych, Współpracy Międzynarodowej i Promocji
Wojciech Olszewski
Tel. 24 267-41-70
Pokój nr 3


Inspektor ds. Oświaty
Magdalena Osipowicz-Kansy
Tel. 24 267-41-74
Pokój nr 6

Stanowiska Pomocnicze [SP]

Inkasent - Kierowca
Grzegorz Żółtowski
Tel. 24 267-41-62
Pokój nr 2

Robotnik Gospodarczy
Marek Wicińśki

Robotnik Gospodarczy
Karol Makowski

Robotnik Gospodarczy
Renata Bednarek

Robotnik Gospodarczy (dworzec)
Dorota Hiszpańska
Tel. 242772736

Robotnik Gospodarczy (dworzec)
Magda Sochocka
Tel. 242772736

Kierowca samochodu ciężarowego
Rafał Puternicki
Tel. 242771118

Kierowca samochodu ciężarowego
Damian Zawadzki
Tel. 242771118

Kierowca samochodu ciężarowego
Waldemar Zawadzki
Tel. 242771118

Kierowca samochodu ciężarowego
Piotr Olszewski

Kierowca samochodu ciężarowego
Jakub Kuznecki

Archiwista
Lech Łukaszewski

Archiwista
Alicja Lodzińska

Radca Prawny
Katarzyna Majzner
Tel. 24 267-41-52
Pokój nr 100

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

ul. Stary Rynek 16, 09-530 Gąbin 24 267-41-50 24 277-12-56 urzad-sekretariat@gabin.pl

poniedziałek-piątek 7:30-15:30, środy do godziny 18:00

Formularz kontaktowy

Polecamy

  • Biuletyn Informacji Publicznej - Miasto i Gmina Gąbin
  • Mazowsze - serce Polski
  • Związek Powiatów Polskich
  • Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)
  • Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego
  • OPTIS - Piotr Kunikowski
  • stow aktywni razem 245x100pix
  • Klub Sportowy Unia Czermno
  • Związek Gmin Regionu Płockiego
  • blekitni gabin 2
  • e-budownictwo - GUNB

Facebook miasta i gminy Gąbin

urzad nieczynny 24 12 2020 700x350pix

Do końca spisu powszechnego został niecały miesiąc!
Nie czekaj do ostatniego dnia września!
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań kończy się 30 września.
Zostało już naprawdę niewiele czasu, aby wypełnić obowiązek spisowy.


Więcej informacji znajduje się na stronie https://spis.gov.pl

Zamknij okienko