Praca dla operatora wózka widłowego z UDT

W związku z rozwojem firmy Fructoplant poszukujemy pracowników na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO- PRODUKCJA/MAGAZYN

MIEJSCE PRACY: Gąbin

TWOJE ZADANIA:

- obsługa wózków widłowych,

- realizacja przyjęć towarów, kontrola ilościowa oraz jakościowa przekazywanych produktów,

- wykonywanie prac załadunkowych i wyładunkowych,

- zaopatrzenie produkcji materiały i opakowania oraz odbiór produktu gotowego,

- realizacja i kontrola planów zgodnie z wytycznymi i normami,

- aktywna współpraca z innymi działami oraz firmami zewnętrznymi.

OCZEKUJEMY:

- wykształcenie minimum zawodowe,

- uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych,

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

- dyspozycyjność,

- samodzielność w

Kontakt:

Fructoplant Sp. z o.o.
Dodano: 02-16-2021

Sprzedam Prosięta

Sprzedam prosięta
-14 szt.
-ok. 25 kg
-miejscowość: Lwówek

Kontakt:

Zielak Bogdan
Telefon kontaktowy: 697964851
Dodano: 02-14-2021

Dołącz do Oriflame!

1.Zamawiaj na własne potrzeby z 20% zniżką!
2.Sprzedawaj kosmetyki, rozdając katalogi znajomym - zysk co najmniej 20% od kwoty zamówień!
3.Buduj własny zespół i otrzymuj premię 4-24% od sprzedaży całej grupy!
Nagrody w programie Witamy.

Brak minimalnej kwoty zamówienia.Zamawiasz kiedy chcesz!

Zapisując się u mnie możesz otrzymać wodę toaletową o wartości ok.100zł.

Messenger: Ori-konsultant.pl
WhatsApp tel.606638894
biuro@ori-konsultant.pl

Rejestracja http://bit.ly/oriflame-rejestracja

Sklep online http://bit.ly/Oriflame_KatalogOnline

Kontakt:

Małgorzata Biały
Telefon kontaktowy: 606638894
Dodano: 02-13-2021

adwokat kościelny Gąbin i okolice

Sądy kościelne są kompetentne do prowadzenia oraz rozstrzygania spraw o stwierdzenie nieważności małżeństwa. W Kościele Katolickim nie ma rozwodów ani unieważnień małżeństwa. Prawo kanoniczne przewiduje natomiast możliwość nieważnego zawarcia małżeństwa.

Jeśli chcesz unieważnić swój ślub kościelny zapraszam do kontaktu a pomogę

Adwokat kościelny Katarzyna Kacprzak-Cichowicz
663 367 032

Kontakt:

Katarzyna Kacprzak Cichowicz
Telefon kontaktowy: 663367032
Dodano: 02-12-2021

PROPOZYCJE DLA CHAŁUPNIKÓW

Potrzebne osoby do prostego zajęcia w własnym lokum bez znaczenia Twoje miejsce zamieszkania gdyż wszystko odbywa się za pośrednictwem poczty!.
Materiały otrzymujesz na podany adres, a do Ciebie należy zaadresować czytelnie kopertę oraz uiścić w niej ulotkę.
Mamy też inne ciekawe oferty!.Po szczegóły oraz zgłoszenia pisz na maila pracewdomu@interia.pl

Kontakt:

fionex
Dodano: 02-11-2021

Folie kiszonkarskie z dodatkiem odstraszającym

Folie pryzmowe (okryciowe), folie do owijania sianokiszonek, Rękawy foliowe Agrirepel z dodatkiem odstraszającym szkodniki. Kompleksowa izolacja, zabezpieczenie, a jednocześnie prosta obsługa.

Dodatek odstraszający Combirepel składa się z elementów naturalnego pochodzenia, takich jak olejki eteryczne. Dodatek nie jest pestycydem, nie szkodzi, ani nie zabija zwierząt. Jest w 100% bezpieczny w użytkowaniu dla ludzi, nie oddziałuje w żaden sposób na paszę, glebę i środowisko. Jest to nowość na Polskim rynku. Folia z powodzeniem sprzedawana jest od kilku lat na rynkach zachodnich m.in. w Stanach Zjednoczonych, Szwajcarii, Francji, Belgii, Finlandii i wielu innych.

Jako jedyna firma na rynku otrzymaliśmy certyfikat ECHA (Europejska Agencja Chemikaliów)
W celu udowodnienia skuteczności, przep

Kontakt:

Paweł
Telefon kontaktowy: 500449215

Zgubiono

Zgubiłam telefon w Gabinie 10 lutwlutego go. Samsung A7 zloty tył,różowe etui.Prosze znalazcę O tel:660466792.

Kontakt:

Joanna Supryn
Telefon kontaktowy: 660466792
Dodano: 02-10-2021

Piece kuchenne węglowe, na drewno

Od 2014 zbieramy kolekcję naszych zadowolonych klientów na urządzenia grzewcze zakupione przez nasz sklep internetowy. W ofercie posiadamy wyłącznie sprawdzone produkty, z którymi nie ma problemów w eksploatacji, wyprodukowane są z najwyższej jakości materiałów i służą naszym klientom przez wiele lat. Nie posiadamy produktów niskobudżetowych, które po niedługim okresie użytkowania doznają wypaczeń, pęknięć lub mikropęknięć obudowy. Głównie dostarczamy gotowe urządzenia grzewcze do kuchni - kuchnie węglowe, na drewno, z piekarnikiem, kaflowe, z podkową kuchenną lub wymiennikiem wodnym do centralnego ogrzewania, a także piece kominkowe, pokojowe, z nadbudówkami grzewczymi, przystawkami do utrzymywania ciepła (np. posiłku), kaflowe, z wymiennikiem c.o. lub oddające ciepło bezpośrednio na pom

Kontakt:

Zofia Sobkowiak
Telefon kontaktowy: 684135109

Sprzedam lub zamienię Migomat spawalniczy Bester

Sprzedam lub zamienię na quada migomat spawalniczy Bester bez sznura i rękojeści koszt naprawy to 100zl dodaje 2 kg drutu 08mm i butle do gazu z redakcją cena za wszystko to około 900 zł sprzęt idealny do napraw blacharskich samochódow kupiony był w centrum spawalniczym w plocku

Kontakt:

Jacek
Telefon kontaktowy: 725499818
Dodano: 02-02-2021

Dam pracę

Zakład kamieniarski mieszczący się w Brudzeniu Dużym zatrudni pracowników z doświadczeniem do cięcia, obróbki granitu (np. nagrobków) jak i obsługi maszyn kamieniarskich.

Zapewniamy:

-umowę o pracę

-wysokie zarobki (40zł/h)

-zakwaterowanie dla osób zamiejscowych

Kontakt:

Katarzyna Pietrzak
Telefon kontaktowy: 661223837

Wyników 41 - 50 z 2705

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

ul. Stary Rynek 16, 09-530 Gąbin 24 267-41-50 24 277-12-56 urzad-sekretariat@gabin.pl

poniedziałek-piątek 7:30-15:30, środy do godziny 18:00