Zaginał PIes

Dnia 03.01.2022 w Dobrzykowie zaginął nasz piesek CHRUPEK. Ma czarny kolor, biały krawat i bródkę. Nie ma jeszcze roku, jest bardzo ufny, żywiołowy i reaguje na swoje imię. Ma czip! Nosi czerwoną obróżkę.
Ktokolwiek go widział – prosimy o kontakt!
TEL 501 846 115

Kontakt:

Konrad Wąsiewicz
Telefon kontaktowy: 698748248
Dodano: 01-05-2022

Produkcja - praca w Gąbinie od zaraz

Firma FRUCTOPLANT SP Z O.O. zatrudni osoby do prac związanych z pielęgnacją, balotowaniem, sortowaniem, pakowaniem, sadzeniem drzew, krzewów, roślin ozdobnych oraz róż.

Nie wymagamy doświadczenia!

Umowa zlecenie z pełnymi składkami ZUS
Stawka 19,70 brutto/h + premie frekwencyjne i stażowe
Praca od poniedziałku do piątku
Bardzo dobre warunki socjalne i wysokie standardy BHP
Praca na dłuższy czas (od jesieni do późnej wiosny z możliwością pracy całorocznej)

Przyjdź i przekonaj się sam, jak się u nas pracuje!

Prosimy o dołączenie do aplikacji poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fructoplant Sp. z o.o. z siedzibą w Gąbinie zgodnie z ustawą z dn

Kontakt:

Fructoplant Fructoplant
Telefon kontaktowy: 242770006
Dodano: 12-30-2021

Koordynator produkcji- praca od zaraz w Gąbinie

Fructoplant Sp. z o.o. producent, dystrybutor drzew i krzewów owocowych, roślin ozdobnych oraz róż w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje osoby na stanowisko: Koordynatora produkcji.

Miejsce pracy: Gąbin

ZADANIA:

odpowiedzialność za planowanie i nadzór nad realizacją produkcji w powierzonym obszarze (w tym stały nadzór nad jakością),
optymalne wykorzystanie zasobów personalnych i materiałów,
odpowiedzialność za przestrzeganie procedur produkcji, jakości oraz bezpieczeństwa,
raportowanie wyników
efektywna współpraca z pozostałymi działami.

OCZEKIWANIA:

doświadczenie w pracy na produkcji,
doświadczenie w organizacji pracy zespołu (warunek konieczny),
znajomość pakietu Office,
zdolności organizacyjne i analityczne,
umiejętność planowania pracy i kierowania zespołem,
motywacja

Kontakt:

Żmijka do zboża

Sprzedam Żmijke do zboża 6 m długości
Grubości 125mm
Więcej infirmacji pod numerem 242772363

Kontakt:

Stanisław Wierzbicki
Telefon kontaktowy: 242772363
Dodano: 12-28-2021

Wykonam tanio stronę internetową

Wykonuję strony internetowe w technologii RWD /Responsive Web Design/ przystosowane do wyświetlania na tradycyjnych monitorach, jak i urządzeniach mobilnych - tabletach i smartphonach; strony internetowe z autorskim systemem zarządzania treścią. Zapewniam konta pocztowe w domenie oraz stałą opiekę nad zleceniem: optymalizację, pozycjonowanie, aktualizację i modernizację.
Strony są tworzone w intuicyjnym CMS - Joomla. Łatwa możliwość edycji strony ( dodawanie zdjęć tekstów artykułów przez klienta)
W Cenę wliczony jest koszt serwera + domeny.
Cena ok. 800zł
Dawid
886 886 229 , dawidjendrzejewski@gmail.com , www.daw-net.pl

Kontakt:

Dawid Jendrzejewski
Telefon kontaktowy: 886886229
Dodano: 12-27-2021

Spawacz poszukiwany!

Dam Pracę!

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej do pracy na st. SPAWACZ. Praca na miejscu – Płock, lub delegacja Nowa Wieś/k Bydgoszczy. Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami.
Adres e-mail: rekrutacja@constechnik.pl
telefon: 730-855-159 lub 730-855-939

Kontakt:

ConsTechnik
Telefon kontaktowy: 730855939
Dodano: 12-22-2021

Elektryk poszukiwany!

Dam Pracę!

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej do pracy na st. elektryk. Praca na miejscu – Płock, lub delegacja na terenie Niemiec. Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami.

Kontakt:

ConsTechnik

Regeneracja głowic samochodowych

-planowanie głowic
-wymiana gniazd zaworowych
-wymiana prowadnic zaworowych
-szlifowanie wałów
-szlifowanie cylindrów
-honowanie tulei cylindrowych
-planowanie bloków
-szlifowanie wałów korbowych
-naprawa zatartych korbowodów
-szlifowanie wałków rozrządu
guzew koło gąbina
Tel 604407138

Kontakt:

warsztat
Telefon kontaktowy: 604407138
Dodano: 12-15-2021

Mieszkanie 52m

Sprzedam mieszkanko w ocieplonym bloku w miejscowosci Trębki woj mazowieckie..Do nieruchomości jest garaż i dzialka 200m. Czynsz317zl. Ogrzewanie centralne z kotłowni osiedlowej

Kontakt:

Sylwia
Telefon kontaktowy: 509100373
Dodano: 12-13-2021

dwóch mężczyzn podejmie prace

wykonywalismy remonty i monterkie na orlenie, montaż kanałów wentylacyjnych, spawanie ,mechanika oraz wiele innych prac, jeden pan posiada uprawnienia na wózki widłowe , rozwarzymy każdą oferte

Kontakt:

daniel
Telefon kontaktowy: 783791306
Dodano: 12-09-2021

Wyników 11 - 20 z 2858

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

ul. Stary Rynek 16, 09-530 Gąbin 24 267-41-50 24 277-12-56 urzad-sekretariat@gabin.pl

poniedziałek-wtorek-czwartek-piątek 7:30-15:30, środy od 9:00 do godziny 17:00