Dam pracę

zatrudnię pomocnika do dociepleń , więcej informacji udziele telefonicznie

Kontakt:

prywatny
Telefon kontaktowy: 511497335
Dodano: 03-09-2021

!!PRACA!! Kierowca C+E w transporcie międzynarodowym.

Firma FENZO Sp. z o.o. zatrudni kierowców C+E w transporcie krajowym oraz międzynarodowym.

Baza w miejscowości Wrząca k/Gostynina

Wymagamy:
-prawa jazdy C+E,
-uprawnienia na przewóz rzeczy, kod 95,
-karty kierowcy,
-uczciwości, pracowitości, sumienności
-znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem (w przypadku aplikowania na stanowisko kierowcy miedzynarodowego)

Obowiązki:
-transportowanie ładunku we wskazane miejsce na terenie Polski oraz UE, z wyłączeniem Skandynawii i Wielkiej Brytanii.
-dbanie o powierzony ciągnik siodłowy i naczepę!
-kontrola dokumentów transportowych

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony,
-praca na Man TGX z naczepą Krone Mega Firana,
-praca w młodym zespole,
-elastyczne warunki pracy.

Kontakt:

FENZO Sp. z o.o.
Telefon kontaktowy: 883688330

Wykonam remonty

Gładz płyta k/g malowanie mieszkan terakota panele hydraulika montaż drzwi i okien murowanie posadzki ogrodzenia układanie kostki itp

Kontakt:

Robert
Telefon kontaktowy: 510666682

Instalacje Paneli fotowoltaicznych Gąbin

Nasza firma powstała z naszego zainteresowania do tworzenia i wykorzystywania nowoczesnych źródeł energii odnawialnej. Naszym celem jest wdrażanie efektywnych rozwiązań fotowoltaicznych dla użytkowników indywidualnych, instytucjonalnych i biznesowych. Naszą firmę tworzą specjaliści z dziedzin optymalizacji rozwiązań zapewniających komfort i oszczędność energii.

Panele fotowoltaiczne Gąbin i okolice.

Kontakt:

ifotowoltaiczne.pl
Telefon kontaktowy: 660589770
Dodano: 03-04-2021

Praca dla operatora wózka widłowego z UDT

W związku z rozwojem firmy Fructoplant poszukujemy pracowników na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO- PRODUKCJA/MAGAZYN

MIEJSCE PRACY: Gąbin

TWOJE ZADANIA:

- obsługa wózków widłowych,

- realizacja przyjęć towarów, kontrola ilościowa oraz jakościowa przekazywanych produktów,

- wykonywanie prac załadunkowych i wyładunkowych,

- zaopatrzenie produkcji materiały i opakowania oraz odbiór produktu gotowego,

- realizacja i kontrola planów zgodnie z wytycznymi i normami,

- aktywna współpraca z innymi działami oraz firmami zewnętrznymi.

OCZEKUJEMY:

- wykształcenie minimum zawodowe,

- uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych,

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

- dyspozycyjność,

- samodzielność w

Kontakt:

Fructoplant Sp. z o.o.
Dodano: 02-16-2021

Dołącz do Oriflame!

1.Zamawiaj na własne potrzeby z 20% zniżką!
2.Sprzedawaj kosmetyki, rozdając katalogi znajomym - zysk co najmniej 20% od kwoty zamówień!
3.Buduj własny zespół i otrzymuj premię 4-24% od sprzedaży całej grupy!
Nagrody w programie Witamy.

Brak minimalnej kwoty zamówienia.Zamawiasz kiedy chcesz!

Zapisując się u mnie możesz otrzymać wodę toaletową o wartości ok.100zł.

Messenger: Ori-konsultant.pl
WhatsApp tel.606638894
biuro@ori-konsultant.pl

Rejestracja http://bit.ly/oriflame-rejestracja

Sklep online http://bit.ly/Oriflame_KatalogOnline

Kontakt:

Małgorzata Biały
Telefon kontaktowy: 606638894
Dodano: 02-13-2021

adwokat kościelny Gąbin i okolice

Sądy kościelne są kompetentne do prowadzenia oraz rozstrzygania spraw o stwierdzenie nieważności małżeństwa. W Kościele Katolickim nie ma rozwodów ani unieważnień małżeństwa. Prawo kanoniczne przewiduje natomiast możliwość nieważnego zawarcia małżeństwa.

Jeśli chcesz unieważnić swój ślub kościelny zapraszam do kontaktu a pomogę

Adwokat kościelny Katarzyna Kacprzak-Cichowicz
663 367 032

Kontakt:

Katarzyna Kacprzak Cichowicz
Telefon kontaktowy: 663367032
Dodano: 02-12-2021

PROPOZYCJE DLA CHAŁUPNIKÓW

Potrzebne osoby do prostego zajęcia w własnym lokum bez znaczenia Twoje miejsce zamieszkania gdyż wszystko odbywa się za pośrednictwem poczty!.
Materiały otrzymujesz na podany adres, a do Ciebie należy zaadresować czytelnie kopertę oraz uiścić w niej ulotkę.
Mamy też inne ciekawe oferty!.Po szczegóły oraz zgłoszenia pisz na maila pracewdomu@interia.pl

Kontakt:

fionex
Dodano: 02-11-2021

Zgubiono

Zgubiłam telefon w Gabinie 10 lutwlutego go. Samsung A7 zloty tył,różowe etui.Prosze znalazcę O tel:660466792.

Kontakt:

Joanna Supryn
Telefon kontaktowy: 660466792
Dodano: 02-10-2021

Dam pracę

Zakład kamieniarski mieszczący się w Brudzeniu Dużym zatrudni pracowników z doświadczeniem do cięcia, obróbki granitu (np. nagrobków) jak i obsługi maszyn kamieniarskich.

Zapewniamy:

-umowę o pracę

-wysokie zarobki (40zł/h)

-zakwaterowanie dla osób zamiejscowych

Kontakt:

Katarzyna Pietrzak
Telefon kontaktowy: 661223837
Dodano: 02-02-2021

Wyników 71 - 80 z 1411

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

ul. Stary Rynek 16, 09-530 Gąbin 24 267-41-50 24 277-12-56 urzad-sekretariat@gabin.pl

poniedziałek-piątek 7:30-15:30, środy do godziny 18:00