Praca- Konserwator- zakład produkcyjny Gąbin

W związku z rozwojem firmy Fructoplant poszukujemy osoby na stanowisko:

KONSERWWATOR
Miejsce pracy: Gąbin

TWOJE ZADANIA:

nadzór nad sprawnością, stanem technicznym maszyn i urządzeń, obiektów i narzędzi, infrastruktury firmy
nadzór nad sprawnością instalacji elektrycznych, hydraulicznych w firmie
współpraca z dostawcami usług serwisowych i egzekwowanie ich działań

OCZEKUJEMY:

zmysłu technicznego
mile widziane doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach, także w zakresie zagadnień związanych z elektryką, hydrauliką, mechaniką
mile widziane uprawnienia SEP
prawo jazdy kat. B

CO CHCEMY CI ZAOFEROWAĆ:

stabilne zatrudnienie w rozwijającej się strukturze
atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy
otwartość firmy na Twoją inicjatywę, samodzielność i pomysły
możliwość powiększania Twoich

Kontakt:

Fructoplant Fructoplant
Telefon kontaktowy: 242770006
Dodano: 06-01-2021

Praca na produkcji od zaraz

Fructoplant Sp. z o.o. producent, dystrybutor drzew i krzewów owocowych, roślin ozdobnych oraz róż w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik fizyczny- praca na produkcji

Miejsce pracy: Gąbin k/ Płocka

Praca od poniedziałku do piątku (weekendy wolne)

Stawka godzinowa: 18,30 zł/h brutto

Zakres prac: proste prace związane z sadzeniem, pielęgnacją, konfekcjonowaniem, balotowaniem roślin

Nie wymagamy doświadczenia!

Praca od zaraz- przyjdź, zobacz jak się z nami pracuje i zostań na dłużej!

Kontakt:

Wynajmę mieszkanie/pokój

Wynajme mieszkanie lub pokój w Gąbinie.

Kontakt:

Bartek
Telefon kontaktowy: 881738467
Dodano: 05-29-2021

52 latka potrzebuje faceta.

Witaj, mam 52 lata i szukam partnera życiowego. Niedawno pochowałam męża i nie potrafię poradzić sobie z samotnością, przytłacza mnie ona. Wiem też, że mój Henio chciałby dla mnie jak najlepiej dlatego chcę poznać kogoś wartościowego, kogoś kto przede wszystkim będzie mnie szanował. Mimo dojrzałego wieku mam swoje potrzeby mniejsze lub większe dlatego czekam na oferty Panów, którzy są zdecydowani podołać moim potrzebom. Pozdrawiam ciepło.

Kontakt:

Danuta
Telefon kontaktowy: 123456789
Dodano: 05-26-2021

STAŻ i PRAKTYKI - Pestka Ubezpieczenia

Organizujemy STAŻ oraz PRAKTYKI studenckie w okresie 06-09.2021 na stanowisku Kasjer-Doradca w Oddziale Pestka Ubezpieczenia w Gąbinie, ul. Składkowskiego 2.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV+LM na adres: biuro.moneyin@gmail.com lub wiadomość na miejscu.

Aplikację proszę wysyłać ze zgodą na przetwarzanie danych w celach rekrutacyjnych. Administratorem danych jest Pestka Ubezpieczenia z siedzibą w Płocku.

Kontakt:

Pestka Ubezpieczenia
Dodano: 05-25-2021

Konkretna, dojrzała 40 latka pozna...

Witaj, szukam mężczyzny, który tak jsk ja nie boi się wyzwań i jest totalnie wyzwolony. Jestem wdową i chciałabym w końcu zaznać czegoś szalonego i niekoniecznie zgodnego z zasadami przyzwoitości. Chciałabym abyś był mężczyzną pozbawionym nałogów, konkretny i wiedzący czego chcesz od życia. Konkrety ustalimy w trakcie naszej gorącej konwersacji i poznawania się.

Kontakt:

Bożena

Poznam chlopaka natychmiast

Hej. Jestem blondynka, szczupla 19 latka, 162cm ktora szuka przystojnego chlopaka. Nie bardzo wierze w milosc od pierwszego wejrzenia, wiec po prostu spotkajmy sie najpierw. Jesli nic nie wypali to przynajmniej licze na dobra zabawe.

Kontakt:

Natalia
Dodano: 05-24-2021

Kelner/kelnerka

PRACA - Kelner/ka
Gąbin, Restauracja Piano

* obsługa Gości
* przygotowywamie sali na przyjęcia okolicznościowe, obsługa Gości
* kreowanie miłej atmosfery w restauracji.

Szukamy do naszego zespołu osób otwartych, uśmiechniętych, pozytywnie nastawionych do życia, którzy lubią pracę z innymi, mile widziane doświadczenie.

Wymagamy aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ZE ZDJĘCIEM na adres piano@restauracjapiano.pl

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Kontakt:

Agata
Telefon kontaktowy: 608579887

Zlecę wykonanie tynku na zewnątrz - Gąbin

Witam
Mam do tynkowania ściany zewnętrzne na starych budynkach gospodarczych parterowych na wsi.
Najlepiej metodą tradycyjną lub maszynowo.
Powieżchnia 150 - 200 m2.
Tel 787991907

Kontakt:

Jan
Telefon kontaktowy: 78799190
Dodano: 05-23-2021

Dam pracę !

Zatrudnie do prac przy wykończeniu poddaszy, więcej informacji udzielę telefonicznie.

Kontakt:

Prywatne
Telefon kontaktowy: 511497335
Dodano: 05-20-2021

Wyników 41 - 50 z 1411

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

ul. Stary Rynek 16, 09-530 Gąbin 24 267-41-50 24 277-12-56 urzad-sekretariat@gabin.pl

poniedziałek-piątek 7:30-15:30, środy do godziny 18:00