TWOJE ZADANIA:
- obsługa wózków widłowych,
- realizacja przyjęć towarów, kontrola ilościowa oraz jakościowa przekazywanych produktów,
- wykonywanie prac załadunkowych i wyładunkowych,
- zaopatrzenie produkcji materiały i opakowania oraz odbiór produktu gotowego,
- realizacja i kontrola planów zgodnie z wytycznymi i normami,
- aktywna współpraca z innymi działami oraz firmami zewnętrznymi.

OCZEKUJEMY:
- wykształcenie minimum zawodowe,
- uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- dyspozycyjność,
- samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji,
- prawo jazdy kat. B,
- mile widziana dobra znajomość MS Office.

OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie w kilkudziesięcioosobowym zesp

Kontakt:

Fructoplant
Telefon kontaktowy: 242770006
Dodano: 09-11-2021

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

ul. Stary Rynek 16, 09-530 Gąbin 24 267-41-50 24 277-12-56 urzad-sekretariat@gabin.pl

poniedziałek-wtorek-czwartek-piątek 7:30-15:30, środy od 9:00 do godziny 17:00