BURMISTRZ MIASTA I GMINY GĄBIN
informuje o rozpoczęciu naboru uczestników
do Klubu „Aktywny Senior” w Gąbinie
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gąbinie ogłasza nabór uczestników do Klubu „Aktywny Senior” w Gąbinie.
Oferta skierowana jest do mieszkańców Miasta i Gminy Gąbin w wieku 60 lat i więcej, którzy są osobami nieaktywnymi zawodowo i chcą aktywnie oraz twórczo spędzać czas w gronie innych seniorów.
W ramach działalności Klubu uczestnicy będą mogli korzystać m.in. z:
– zajęć o charakterze kulturalnym, rekreacyjnym i towarzyskim,
– zajęć aktywności ruchowej,
– zajęć edukacyjnych, w tym gier i zabaw logicznych, treningów pamięci, warsztatów oraz wykładów tematycznych,
– możliwości rozwijania swoich pasji i umiejętności,
– działań wspierających rozwój samopomocy na rzecz osób potrzebujących, w tym seniorów,
– innych form aktywności dostosowanych do potrzeb uczestników.
Klub dysponuje 20 miejscami.
Termin składania dokumentów:
od dnia 18 maja 2026 r. od godz. 7:30
do dnia 29 maja 2026 r. do godz. 15:30.
Deklarację przystąpienia do Klubu „Aktywny Senior” wraz z wymaganymi załącznikami można składać w siedzibie Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gąbinie, ul. Stary Rynek 14, od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Ośrodka.
Dokumenty rekrutacyjne można pobrać:
– w siedzibie MGOPS w Gąbinie, ul. Stary Rynek 14,
– ze strony internetowej MGOPS w Gąbinie
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 24 277 10 14.














